Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zaginął 40-letni Paweł Moskalewicz! Trwają poszukiwania

Fot. SOS Zaginięcia
 Region. Zaginął 40-letni Paweł Moskalewicz z Sanoka.

W styczniu 2022r. wyjechał w celach zarobkowych do Holandii do miejscowości Tiloburg, gdzie mieszkał w hotelu pracowniczym. Ostatni raz kontakt z mężczyzną był w kwietniu 2022r. Mężczyzna zna biegle język włoski oraz ukraiński.

W przeszłości mężczyzna przez kilka lat mieszkał we Włoszech w Neapolu, możliwe jest więc, że może przebywać na terenie Włoch.

Paweł ma 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, włosy blond i niebieskie oczy, w chwili zaginięcia posiadał zarost. Cechą charakterystyczną, którą posiada zaginiony jest tik nerwowy impulsowo mruży oczy i przy tym lekko dyga głową. Jeśli widziałeś gdzieś zaginionego lub znasz miejsce jego pobytu prosimy o pilny kontakt z polską policją pod nr tel +48 478296310, +48 478296311 lub z najbliższą polską jednostką policji pod numerem alarmowym 112.