Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Z Legii Warszawa do Stali Rzeszów. Nowy zawodnik w rzeszowskim klubie!

RZESZÓW. Pierwsze wzmocnienie przed rundą wiosenną w Stali Rzeszów stało się faktem.

19-letni pomocnik związał się z naszym klubem kontraktem, który będzie obowiązywał przez co najmniej 18 miesięcy. Nasz nowy nabytek jest wychowankiem Ostrovii Wola Buchowska, następnie występował w młodzieżowych zespołach JKS Jarosław i Orzełka Przeworsk. Stamtąd trafił do Akademii Legii Warszawa. W stołecznym zespole grał m.in. w rozgrywkach UEFA Youth League, Centralnej Lidze Juniorów i III lidze – informuje Stal Rzeszów

Mateusz to jeden z najbardziej ekscytujących zawodników z rocznika 1999 w Polsce – bardzo dynamiczny i zaawansowany technicznie. Mimo zainteresowania klubów z wyższych lig i możliwości pozostania w Legi Warszawa, Mateusz wybrał Stal Rzeszów. Świadczy to o tym, że nasz pomysł i osoby które są w Klubie przekonały go do rozwoju właśnie tutaj – powiedział Michał Wlaźlik dyrektor sportowy Stali.
Mateusz może występować w pomocy, najlepiej czuje się na pozycji skrzydłowego.

Po rundzie wiosennej Stal Rzeszów znajduje się na drugim miejscu w tabeli, tracąc jedynie punkt do liderującego Hutnika Kraków.

źródło: stalrzeszow.pl