Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wypadek w Zarzeczu na drodze krajowej nr 19

Fot. policja.pl

Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło w Zarzeczu, na drodze krajowej nr 19. W wyniku czołowego zderzenia hondy ze skodą, trzy osoby zostały ranne. Droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana. Ruch na K – 19, odbywa się już wahadłowo.

Do wypadku doszło dzisiaj ok. godz. 10.30 w Zarzeczu. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący hondą, jadąc w kierunku Strzyżowa, podczas wyprzedzania zderzył się z prawidłowo jadącą z przeciwnego kierunku skodą. W wyniku zderzenie ranne zostały trzy osoby  kierujący hondą i jego pasażerka oraz kierująca skodą. Ruch na drodze krajowej nr 19, odbywa się wahadłowo.

Z uwagi na możliwe utrudnienia, kierowcy samochodów osobowych mogą skorzystać z objazdów. Jadący od Rzeszowa – w Boguchwale skręt na Mogielnicę i Niechobrz, natomiast kierowcy jadących w kierunku Rzeszowa mogą w Babicy skręcić na Niechobrz i Mogielnicę do Boguchwały lub na Lubenię i Siedliska w kierunku Rzeszowa.

źródło: policja.pl