Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wypadek w Rzeszowie. Poważne obrażenia 22-latka!

Fot. policja.pl

RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszego. Kierujący subaru potrącił przechodzącego przez jezdnię mężczyznę. W wyniku potrącenia ranny pieszy został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalili, że kierowca subaru był nietrzeźwy.

Wypadek miał miejsce wczoraj około godz. 23. Interweniujący na miejscu funkcjonariusze ustalili wstępny przebieg zdarzenia. Kierujący subaru, 48-letni mieszkaniec Rzeszowa jadąc ul. Krzyżanowskiego w kierunku ul. Armii Krajowej w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych potrącił mężczyznę. Pieszy to 22-letni mieszkaniec Jarosławia. Przechodził przez jezdnię z prawej strony na lewą, patrząc w kierunku samochodu.

W wyniku tego zdarzenia pieszy odniósł poważne obrażenia i został przewieziony do szpitala. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierującego. Badanie wykazało u 48-latka około 0,7 promila. Od pieszego pobrano krew do dalszych badań. Na miejscu policjanci wykonali czynności niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku. Zatrzymali również prawo jazdy 48-latka.

Funkcjonariusze poszukują świadków tego wypadku, którzy mogą mieć wiedzę o zdarzeniu. Proszeni są oni o kontakt z policjantami Referatu ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 11 pokój nr 6, tel. 17 858 3451, 17 858 3452 albo z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie 17 858 3310 lub 997.