Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

WYPADEK W RZESZOWIE! Do szpitala trafiło dwoje dzieci

Fot. policja.pl

RZESZÓW. Na al. Powstańców Warszawy doszło do wypadku drogowego z udziałem czterech pojazdów. Trzech uczestników, kierująca toyotą yaris oraz dwoje pasażerów toyoty corolli trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 7.20 w Rzeszowie na al. Powstanców Warszawy. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci ekipy wypadkowej rzeszowskiej drogówki, kierująca osobową toyotą, 42- letnia  mieszkanka Rzeszowa, najechała na tył pojazdu marki Renault, którym kierowała 31-letnia mieszkanka Rzeszowa. Siłą uderzenia renault najechał na toyotę yaris, kierowaną przez 58-letnią kobietę. Jej pojazd z kolei, siłą uderzenia wjechał w seata, kierowanego przez 34-letniego mieszkańca Rzeszowa.

W wyniku uderzenia pasażerowie toyoty corolli, dwoje dzieci w wieku 6 lat oraz kierująca toyotą yaris, zostali przewiezieni do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

źródło: policja.pl