Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wypadek w Krasnem [FOTO]

Fot. policja.pl

KRASNE. Wczoraj po godz. 11, kierujący peugeotem 306, podczas wyprzedzania, zderzył się z kierującym peugeotem partnerem. Okazało się, że kierujący peugeotem 306, mieszkaniec powiatu łańcuckiego, jest nietrzeźwy. W miejscu zdarzenia zablokowana była droga w kierunku Łańcuta. Przed godz. 14 ruch został przywrócony.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 11, w Krasnem. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący peugeotem 306, mieszkaniec powiatu łańcuckiego, jadąc lewym pasem ruchu w kierunku Rzeszowa, wyprzedając pojazd poprzedzający, stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z kierującym peugeotem partnerem. W wyniku zderzenia peugeot partner dachował.

Okazało się, że 36-letni kierujący peugeotem 306 jest nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego blisko 2 promile. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

W miejscu zdarzenia zablokowana był droga w kierunku Łańcuta, a ruch odbywał się wydzielonym pasem ruchu po przeciwnej stronie drogi. O godz. 13.40, pracujący na miejscu policjanci przywrócili ruch w obu kierunkach.

źródło: policja.pl