Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wypadek skrzyżowaniu ulicy Kopisto i Podwisłocze. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn

Fot. policja.pl

Policjanci pracowali nad ustaleniem okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę, na skrzyżowaniu ulicy Kopisto i Podwisłocze. Po wypadku z miejsca zbiegło dwóch jego uczestników. Okazali się nimi 29 i 35-letni mieszkańcy powiatu tarnobrzeskiego. W niedziele policjanci zatrzymali pierwszego z nich. Drugi został zatrzymany wczoraj.

Do wypadku doszło w niedzielę na skrzyżowaniu ulicy Podwisłocze i ul. Kopisto. Jak ustalono kierujący bmw, jadąc pod prąd ul. Kopisto, zderzył się z prawidłowo jadącym renaultem. Po zdarzeniu, zarówno kierowca jak i pasażer bmw pieszo zbiegli z miejsca wypadku. Do szpitala z poważnymi obrażeniami trafiła pasażerka renaulta.

Bezpośrednio po wypadku policjanci rozpoczęli poszukiwanie obu mężczyzn. W niedzielę po godz. 16 w miejscu zamieszkania został zatrzymany pasażer bmw. 29-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego po przesłuchaniu został zwolniony.

Natomiast wczoraj około godz. 13 w Rzeszowie, policjanci zatrzymali drugiego poszukiwanego mężczyznę. To 35-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego. 35-latek trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, która w tej sprawie wszczęła śledztwo.

źródło: policja.pl