Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wypadek pod Rzeszowem. Droga jest całkowicie zablokowana!

Fot. policja.pl

Policjanci pracują na miejscu porannego wypadku w Hyżnem, gdzie kierujący citroenem, wyjeżdżając ze stacji paliw, zderzył się z samochodem ciężarowym. W wyniku zderzenia dwie osoby jadące citroenem zostały ranne i trafiły do szpitala. Całkowicie zablokowana jest droga wojewódzka nr 878 relacji Rzeszów – Dynów. Policjanci kierują na objazdy.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 6 w Hyżnem. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący citroenem berlingo, 36-letni mężczyzna, wyjeżdżając ze stacji paliw, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zdarzył się z kierującym samochodem ciężarowym, jadącym od strony Tyczyna. W wyniku wypadku ranni zostali kierowca citroena i jego 42-letni pasażer. Mężczyźni, mieszkańcy powiatu rzeszowskiego, zostali przewiezieni do szpitala.

Na tym odcinku całkowicie zablokowana jest droga wojewódzka nr 878 relacji Rzeszów – Dynów. Policjanci wyznaczyli objazdy, na które kierują samochody osobowe i ciężarowe.

źródło: policja.pl