Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wypadek pod Nowym Sączem. Fakt.pl: Nowe fakty w sprawie tragicznego wypadku!

Fot. Facebook Tomasz Świtała

2 września br. około godziny 10:20, na drodze powiatowej w Świniarsku doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na pas ruchu, którym jechał  autobus kursowy marki Mercedes jadący w kierunku Podrzecza zjechała jadąca z przeciwka ciężarówka marki Scania. Doszło do czołowego zderzenia tych pojazdów, w  wyniku czego 29 osób zostało poszkodowanych (w tym 15 nastolatków).  W tył autobusu wjechała samochód marki Seat, którym podróżowały 2 osoby ( nie odniosły obrażeń). W wypadku ucierpiał kl. Tomasz Świtała – o czym pisaliśmy TUTAJ.

O nowych faktach w sprawie tragicznego wypadku pisze portal „Fakt.pl”. Zakonnik jest w śpiączce farmakologicznej.

– Kleryk Tomasz rozpoczynał swoje życie zakonne w Rzeszowie. Spędził tutaj rok w nowicjacie. Przez cały ten czas wykazywał się szlachetnością i dobrocią. Był ofiarny i zawsze gotowy do pomocy. Dbał o wszechstronny rozwój. Modlił się, studiował, pracował i służył – we wspólnocie i parafii. W wolnych chwilach biegał, jeździł na rowerze, grał w piłkę, co okazało się bardzo cenne przy walce o zdrowie. Wszystko, co było potrzebne, starał się dobrze wykonywać – mówi ojciec Tomasz Jędruch, proboszcz parafii pw. św. Józefa Kalasancjusza w Rzeszowie w rozmowie z portalem Fakt24.

Cały artykuł znajduje się TUTAJ.

źródło: fakt.pl