Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wypadek na zjeździe z autostrady A4! [SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE]

PODKRPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło na zjeździe z autostrady A4 w Mirocinie. Kierujący audi, nie zachował ostrożności podczas wykonywania manewru zmiany pasa ruchu, w wyniku czego zmusił do gwałtownego hamowania kierującego fordem oraz kierującą mazdą, która w celu uniknięcia zderzenia uderzyła w barierę energochłonną.

W sobotę, tuż przed godz.19, dyżurny przeworskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na zjeździe z autostrady A4, w Mirocinie. Skierowani na miejsce policjanci przeworskiej drogówki ustalili, że kierujący audi, 40-letni obywatel Ukrainy, nie zachował szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewru zmiany pasa ruchu i zmusił do gwałtownego hamowania kierującego fordem, 31-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego oraz kierującą mazdą, 34-letnią mieszkankę powiatu jarosławskiego.

Kierująca mazdą w celu uniknięcia zderzenia z audi, w trakcie hamowania zjechała do lewej krawędzi jezdni i uderzyła w barierę energochłonną. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. 40-latek został ukarany mandatem karnym.

źródło: policja.pl