Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wypadek na ważnej drodze w regionie!

Fot. policja.pl/ Zdjęcie ilustracyjne

PODKARPACIE. Wczoraj w miejscowości Hurko, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Bus uderzył w barierę ochronną, w wyniku czego doszło do pęknięcia opony, co skutkowało przewróceniem się pojazdu. Jedna z pasażerek trafiła do szpitala. Na szczęście nie doznała poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 13,  w miejscowości Hurko, na drodze krajowej nr 28. Po wykonanych czynnościach na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący mercedesem, 45-letni obywatel Ukrainy jadąc w kierunku miejscowości Medyka, nie zachował należytej ostrożności i najechał na barierę ochronną w wyniku czego doszło do pęknięcia opony. W konsekwencji kierujący pojazdem stracił panowanie nad samochodem, zjechał na lewy pas ruchu i pojazd  przewrócił się na lewy bok.

Bezpośrednio po zdarzeniu jedna z pasażerek, 32-letnia obywatelka Ukrainy została przewieziona do szpitala. Okazało się, że nie doznała poważniejszych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy. Po wykonanych czynnościach i ustaleniu okoliczności zdarzenia mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1100 zł.

Przypominamy  wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, by pamiętali o zasadach bezpieczeństwa i stosowali się do przepisów ruchu drogowego. Zawsze miejmy na uwadze bezpieczeństwo własne, swoich bliskich oraz innych osób.

źródło: policja.pl