Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wypadek na ulicy Krakowskiej w Rzeszowie. Do której potrwają utrudnienia?

Fot. policja.pl

RZESZÓW. Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło dzisiaj rano na ulicy Krakowskiej w Rzeszowie. Kierujący skodą, wyjeżdżający ze stacji paliw, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu audi, jadącemu w kierunku centrum miasta. W wyniku zderzenia obydwaj kierowcy zostali ranni i przewiezieni do szpitala. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo, jednym pasem.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 7.50. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący skodą, 28-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, wyjeżdżając ze stacji paliw w lewo, w kierunku Krakowa, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z kierującym audi. 29-letni kierowca audi, jechał w kierunku centrum miasta. W wyniku zderzenia obydwaj kierujący odnieśli obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. Mężczyźni byli trzeźwi.

Na miejscu są utrudnienia. Zablokowane są trzy pasy ruchu w obu kierunkach. Ruch odbywa się wahadłowo, prawym pasem w kierunku Rzeszowa. Na miejscu policjanci kierują ruchem. Utrudnienia potrwają przynajmniej do godziny 11.

źródło: policja.pl