Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wypadek na drodze krajowej nr 9 relacji Kolbuszowa – Rzeszów

Fot. policja.pl

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Kupnie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca alfą romeo, chcąc uniknąć zderzenia z rowerzystą, skręciła gwałtownie w prawo i uderzyła w przepust drogowy. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu personaliów rowerzysty, który odjechał z miejsca zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz.14.30 w Kupnie, na drodze krajowej nr 9 relacji Kolbuszowa – Rzeszów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca alfą romeo, 49-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego, jadąc od strony Kolbuszowej, wykonała gwałtowny skręt w prawo aby uniknąć zderzenia z jadącym na rowerze mężczyzną, który wyjechał z drogi gruntowej. Pojazd kierowany przez kobietę uderzył w przepust drogowy i dachował. Kierująca trafiła do szpitala. Była trzeźwa. Jak ustalili policjanci, jadący na rowerze starszy mężczyzna odjechał z miejsca zdarzenia.Funkcjonariusze pracują nad ustaleniem jego personaliów.

Policjanci zwracają się z prośbą do osób, które mogą pomóc w ustaleniu danych rowerzysty. Informacje w tej sprawie można przekazać telefonicznie pod nr. 17 2275 320 ( w godz. 7:30 -15:30).

źródło: policja.pl