Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wypadek na autostradzie A4. Wstępne ustalenia

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na autostradzie A4. Jak wstępnie ustalono kierujący bmw najechał na tył poprzedzającego go audi. Kierujący audi został przewieziony do szpitala. Droga w miejscu wypadku była zablokowana.

Dzisiaj przed godz. 6.30, policjanci z jarosławskiej jednostki zostali skierowani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło na autostradzie A4. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący bmw 24-letni obywatel Ukrainy, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go audi, w wyniku czego najechał na jego tył. Kierujący audi, 31-letni mieszkaniec gminy Radymno został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu pracowali policjanci. Autostrada A4 w kierunku Korczowej była zablokowana. Po godz. 12, ruch został odblokowany.

źródło: policja.pl