Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wypadek na autostradzie A4. Utrudnienia w ruchu

Policjanci pracują na miejscu zdarzenia drogowego, do jakiego doszło na autostradzie A4 w kierunku Korczowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem vivaro, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. Pas ruchu w kierunku Korczowej jest zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11.

Dziś około godz. 9, dyżurny z Jarosławia otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na odcinku autostrady A4, w kierunku Korczowej. Jak wstępnie ustalono, kierujący oplem vivaro, z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Na miejscu pracują policjanci i strażacy, którzy zabezpieczają miejsce zdarzenia. Oplem, oprócz kierowcy, podróżowało 5 pasażerów. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

Pas autostrady w kierunku Korczowej jest całkowicie zablokowany. Policjanci kierują pojazdy na zjazd w kierunku Przemyśla, na drogę krajową nr 94. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 11.

źródło: policja.pl