Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wypadek na A4! Rannego 8-latka przetransportowano śmigłowcem do szpitala

Fot. policja.pl

Służby ratownicze pracują na miejscu wypadku, do którego doszło na autostradzie A4. W zderzeniu audi z ciężarówką, ranne zostało dziecko przewożone samochodem osobowym. Utrudnienia na autostradzie mogą potrwać do godz. 13.

Przed godz. 10, dyżurny ropczyckiej komendy został powiadomiony o wypadku na autostradzie A4, na wysokości Czarnej Sędziszowskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 46-letni kierowca audi uderzył w tył naczepy pojazdu ciężarowego. W wyniku wypadku ranny został 8-letni chłopiec, przewożony audi. Rannego 8-latka przetransportowano śmigłowcem do szpitala.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Autostrada w kierunku Rzeszowa jest zablokowana. Policjanci kierują pojazdy na objazd drogą krajową nr 94. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 13.

źródło: policja.pl