Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wymyśl hasło promujące działalność PCI ProtoLab. Co dla autorów najciekawszych propozycji?

 

Fot. Materiały prasowe

Podkarpackie Centrum Innowacji zachęca do inicjatywy, która propaguje działalność przestrzeni ProtoLab wśród studentów, uczniów i innowatorów. Głównym celem akcji jest wyłonienie haseł promujących działalność ProtoLab. Dla autorów najciekawszych propozycji m.in. powerbanki, szkolenia z druku 3D, a także dostęp do dedykowanych warsztatów.

ProtoLab to ważny filar w działalności Podkarpackiego Centrum Innowacji. To nowoczesne przestrzenie dla ludzi młodychcelem twórczego działania i pracy kreatywnej. Dla podkarpackich innowatorów zostały oddane pracownie: komputerowa, wirtualnej rzeczywistości, pracownia związana z elektroniką i drukiem 3D oraz warsztat manualny.

Celem akcji jest wyłonienie haseł promujących działalność ProtoLab. Najlepsze zostaną użytew mediach społecznościowych i materiałach promocyjnych. Na ich podstawie powstaną także dedykowane grafiki. Zaproponowane hasło powinno być oryginalne, pomysłowe i związane z działalnością naszego ProtoLabu – mówi Kacper Moczarny, project manager Zespołu Edukacji i Animacji w PCI.

ProtoLab to miejsce, w którym studenci i uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności, zawierają nowe znajomości i otrzymują dostęp do technologii, pracowni oraz mentorów i ekspertów. Tutaj powstają także interdyscyplinarne zespoły, które realizują ambitne projekty.

Naszym celem jest budowanie proaktywnego środowiska wokół ProtoLabu. Zapraszamy do działania studentów, początkujących przedsiębiorców, młodych pomysłodawcówi wynalazców. Tutaj powstają koncepcje produktów, ciekawe prototypy, nieszablonowe rozwiązania, które dzięki wsparciu ProtoLab mogą przerodzić się w dłuższej perspektywie w realną wartość dla Podkarpacia. ProtoLab to doskonałe miejsce łączące ludzi z potencjałem, pomysłami i zaangażowaniem– mówi Grzegorz Belica, Partnership & ProtoLab Menadżerw PCI.

Zasady uczestnictwa w akcji są proste. Należy założyć konto w systemie PCI ProtoLab, zaakceptować regulamin i zgodę marketingową oraz wymyśleć hasło promocyjne zgodne z założeniami akcji. Zdobywcy gadżetów promocyjnych w akcji zostaną wyłonieni przez powołaną Komisję Akcji spośród wszystkich uczestników. Gadżety są następujące:

– pierwszych 50 osób, które wymyślą hasło i założą konto: powerbank PCI, dostęp do dedykowanych warsztatów oraz kalendarz książkowy PCI,

– kolejnych 50 osób (51-100), które wymyślą hasło i założą konto: dostęp do dedykowanych warsztatów, kalendarz książkowy PCI oraz zaproszenie na szkolenie z druku 3D,

– kolejnych 50 osób (101-150), które wymyślą hasło i założą konto: zaproszenie na szkolenie z druku 3D oraz podkładkę pod myszkę z kalendarzem PCI.

Akcja trwa do dnia 31.12.2020 r.Maksymalna liczba wyłonionych haseł to 150. Regulamin i szczegóły są dostępne na stronie internetowej: https://protolab.pcinn.org/regulaminkonkurs

(ip)