Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

WSTRZĄSAJĄCE! 34-latek z Podkarpacia obnażał się w obecności małoletnich dziewczynek

Zdjęcie ilustracyjne

PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci ustalili personalia i zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego. Jeżdżący po powiecie kolbuszowskim mężczyzna dwukrotnie zaczepił 13-letnie dziewczynki, obnażając się w ich obecności. Dzięki zgromadzonym informacjom, policjanci szybko namierzyli i zatrzymali 34-latka. W czwartek usłyszał zarzuty. Grozi mu do 3 lat pobawienia wolności. W sprawie trwają dalsze czynności.

W ubiegły wtorek, kolbuszowscy policjanci przyjęli zgłoszenie od mieszkanki powiatu kolbuszowskiego, która powiadomiła o niepokojącym zdarzeniu z udziałem swojej 13-letniej córki, do którego doszło kilka godzin wcześniej w Trześni. Z relacji kobiety wynikało, że wracającą ze szkoły dziewczynkę zaczepił przejeżdżający obok kierowca. Dziewczynka zatrzymała się myśląc, że przejezdny chce zapytać o drogę, wtedy zauważyła, że siedzący w samochodzie mężczyzna ma rozpięte spodnie. 13-latka pobiegła do domu i powiedziała o zdarzeniu swojej matce, która powiadomiła Policję.

Zatrzymanie mężczyzny

Funkcjonariusze powiązali zdarzenie z podobnym przypadkiem, do którego doszło na początku października w Ostrowach Tuszowskich. Tutaj również 13-letnia dziewczynka została zaczepiona przez jadącego samochodem mężczyznę, który podczas krótkiej rozmowy, obnażał się w jej obecności. Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgromadzili materiał, który pozwolił im na wytypowanie sprawcy tych przestępstw.

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze pojechali do 34-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego. Mężczyzna został zatrzymany. Funkcjonariusze przeszukali jego dom i samochód, zabezpieczyli także komputery, które zostaną poddane dalszym badaniom. Po zgromadzeniu niezbędnych materiałów, kolbuszowscy policjanci postawili mu zarzuty udostępniania treści pornograficznych oraz prezentowania czynności seksualnej. Za te przestępstwa grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Decyzją Prokuratora wobec mężczyzny zastosowano środki zapobiegawcze. W sprawie trwają dalsze czynności.

źródło: policja.pl