Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wirtualny spacer po Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania jest już dostępny!

 

Fot. WSIiZ (wirtualny spacer)

Na stronie internetowej WSIiZ jest już dostępny (w trzech wersjach językowych, czyli: polskim, angielskim i rosyjskim) wirtualny spacer po uczelni – Kampusie WSIiZ w Rzeszowie oraz Kampusie WSIiZ w Kielnarowej.

W uczelnianych obiektach zostało wykonanych 138 panoram, w tym 44 panoramy pokazujące kluczowe pomieszczenia w kampusach. Ujęcia wirtualnego spaceru zostały również wgrane w Mapach Google. Dlatego już teraz można spacerować po uczelni na 3 różne sposoby:

1. Na stronie internetowej WSIiZ można kliknąć w numer na mapie i zobaczyć poszczególne pomieszczenia.

2. Po wybraniu dowolnego punktu na mapie pozostaje się w widoku wybranej panoramy i wirtualnie spaceruje po uczelni klikając na strzałki. Dzięki temu można obejrzeć wszystkie panoramy, co pozwala na bezproblemowe dotarcie w dane miejsce.

3. Można także skorzystać z przeglądania panoram na Mapach Google. Po wybraniu „żółtego ludzika” upuszczamy go nad wybranym, niebieskim punktem na mapie. Na panoramach mogą się pojawić strzałki kierujące do następnej panoramy/pomieszczenia.

Wirtualny spacer po uczelni będzie ułatwieniem zwłaszcza dla studentów rozpoczynających naukę we WSIiZ, którzy jeszcze nie znają uczelnianych korytarzy. To również doskonała opcja dla kandydatów na studia, by przed rozpoczęciem nauki mogli zobaczyć jak wygląda uczelnia wewnątrz.

Wirtualny spacer po uczelni jest możliwy po wejściu w link :
POL –  https://wsiz.rzeszow.pl/uczelnia/infrastruktura/spacer-po-kampusie/
ENG – https://en.uitm.edu.eu/about-us/our-campuses/virtual-tour/

(ip)