Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wiktoria padła ofiarą nożownika ze Stalowej Woli. Teraz potrzebuje pomocy!

Fot. screen zrzutka.pl

PODKARPACIE. Wiktora jest jedną z ofiar nożownika, który zaatakował w galerii VIVO! w Stalowej Woli. Zbiórka na rehabilitację jest prowadzona za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl.

Dziewczyna pracowała w galerii dorywczo, jako hostessa. Została zaatakowana przez napastnika od tyłu, w plecy.  Obrażania były na tyle ciężkie, że cudem przeżyłam, dzięki lekarzom, operacja trwała kilka godzin, byłam również kilka razy reanimowana. Dostałam nożem w płuco, które na szczęście powoli wraca do zdrowia. Jednak również mam uszkodzony rdzeń kręgowy na wysokości Th5 ? pisze na zrzutka.pl Wiktoria.

Diagnoza

Lekarze stwierdzili u poszkodowanej Zespół Browna-Sequarda, jest to zespół poprzecznego uszkodzenia połowy rdzenia. W rzeczywistości objawia się to tym, że Wiktoria na dzień dzisiejszy może ruszać jedną nogą, której nie czuje, z kolei w drugiej nodze nie ma ruchu, ale jest przeczulica. Aktualnie Wiktora leczy się w szpitalu w Warszawie.

W dniu napadu, skończyły się moje marzenia o przyszłości, ale będę walczyć, aby powrócić do sprawności fizycznej oraz psychicznej. Chciałabym już teraz zbierać na rehabilitację, oraz koszty, związane z trudnościami jakie mnie czekają w przyszłości m.in. przeróbka mieszkania, koszty związane z dojazdami. Dla przykładu doba w prywatnym ośrodku rehabilitacji po urazie rdzenia kręgowego, kosztuje około 400zł. Proszę bardzo o pomoc ? dodaje Wiktoria.

Link do prowadzonej zbiórki: https://zrzutka.pl/vkhkxt