Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wielkie otwarcie pierwszej Kozlovnej w Rzeszowie!

Fot. Materiały reklamowe

Tak bardzo Polaków czesi dobre piwo, że z radością otwieramy już czwartą Kozlovnę w Polsce, a pierwszą w stolicy Podkarpacia! Już 11 czerwca w Rzeszowie będzie można skosztować ulubionego piwa Czechów. To nie lada gratka, nie tylko dla miłośników czeskiego piwa i dobrego jedzenia, ale też dla wszystkich, którzy po prostu stęsknili się za spotkaniami z przyjaciółmi w oryginalnych wnętrzach.

Všude dobře, v Kozlovně nejlépe – tak mówią Czesi, którzy doceniają niepowtarzalną atmosferę oryginalnych lokali, tworzonych pod szyldem Kozlovna. Teraz i mieszkańcy Rzeszowa, będą mogli poczuć się jak w Velkich Popovicach, skąd pochodzi marka Kozel i poznać ważny element tradycji naszych czeskich sąsiadów. Na gastronomicznej mapie Rzeszowa, w samym sercu Starego Miasta pod adresem Rynek 9 powstała Kozlovna przywodząca na myśl czeską hospodę, gdzie w typowej dla czeskiej wioski scenerii, będzie można rozkoszować się ulubionym piwem Czechów.

Do dyspozycji Gości oddajemy aż dwa nowiutkie bary wraz z przestronnym ogródkiem oraz patio. W Kozlovnej będzie można poznać czeskie piwne rytuały oraz skosztować Kozla Černego z cynamonem i miodem oraz piwo Řezané, które stanowi zaskakujące połączenie jasnego i ciemnego lagera. O to, aby każdy kufel Kozla smakował tak samo jak ten w Czechach, zadbają profesjonalni tapsterzy, czyli barmani, którzy w lokalach Kozlovna odpowiadają za najwyższą jakość serwowanego piwa. Nie można też zapomnieć o wyjątkowych daniach kuchni czeskiej i polskiej oraz pysznej pizzy, którą będziemy serwować naszym Gościom!

Gdyby tego było mało, to mamy jeszcze kilka powodów, dla których warto odwiedzić Kozlovnę! W dniu oficjalnego otwarcia na Gości będą czekały liczne atrakcje. Ceniony piwoznawca opowie Rzeszowianom o czeskiej kulturze piwnej, sensoryce oraz jak ważny jest idealny serwing piwa, a Marcin Ostrowski Ambasador marki Kozel w Polsce wraz z Tapsterem – prosto z Czech – Jakubem Šrubařem, zaprezentują tradycyjne czeskie sposoby serwowania. Poza tym przewidzieliśmy dla Gości konkursy i zabawy z nagrodami oraz samodzielne nalewanie piwa pod czujnym okiem Tapsterów. Gwoździem programu będzie tradycyjny chrzest kranu! W dniu otwarcia Goście lokalu będą mogli skorzystać z promocji – przy zakupie czeskiej deski otrzymają przekąskę w prezencie od lokalu. Już teraz zapraszamy na wyjątkowy wieczór, pełen wspólnej zabawy i czeskiego humoru! Do zobaczenia w Kozlovnej!