Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wielka promocja w Biedronce. Szczegółowe informacje!

Fot. Materiały prasowe Biedronki

Nawet jeśli z uwagi na sytuację jeszcze w niewielkim gronie, to i tak tegoroczna majówka się odbędzie. Tradycyjnie towarzyszyć jej będzie grill i wypoczynek na świeżym powietrzu. Biedronka i tym razem zadba o odpowiednią oprawę. W czwartek 29 kwietnia sieć organizuje wielki powrót promocji na wybrane piwa butelkowe „12+12 gratis” i zaprasza wszystkich piwoszy na wyjątkowo udane zakupy.

Tuż przed majówką do Biedronki wraca niezwykle atrakcyjna promocja na wybrane marki piwa: Beck’s, Carlsberg, Desperados, Heineken, Corona, Captain Jack, Redd’s i Sommersby. Przy zakupie 12 szt. tych trunków, kolejne 12 butelek dostajemy zupełnie za darmo. Jedyny warunek do aktywna karta Moja Biedronka.
Czas_na_grill_B2_PIWO.jpg
Przy zakupie 24 butelek wybranych piw zostanie naliczony rabat o wartości 12 najtańszych butelek. Jeśli produkty są w tej samej cenie, zniżka obejmie 12 z nich. Rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane butelki w tej promocji. Butelki promocyjne można mieszać dowolnie, według uznania.

Z naszej promocji mogą skorzystać piwosze o odmiennych gustach. Zadbaliśmy zarówno o fanów lagerów, jak i amatorów wersji smakowych. Ucieszą się również kierowcy, którzy będą mogli zaopatrzyć się w zapas piw bezalkoholowych Desperados, Heineken, Carlsberg i Sommersby. Postawiliśmy na różnorodność i tym razem dołączyliśmy do oferty także piwa importowane, czyli Beck’s i Corona. Rabat obejmie butelki o różnych pojemnościach: 0,33l, 0,5l i 0,58l, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie- Marta Walkiewicz, kupiec w sieci Biedronka, odpowiedzialna za ofertę piwa

Z tej niecodziennej oferty można skorzystać tylko raz. Promocja obowiązuje w godzinach otwarcia sklepów sieci Biedronka od czwartku 29 kwietnia 2021 r. do piątku 30 kwietnia 2021 r. do godz. 2:00 w nocy lub do wyczerpania zapasów. Klienci wybierający się przed majówką na zakupy do sklepów sieci Biedronka z pewnością docenią dłuższe godziny funkcjonowania placówek. Od wtorku 27 do piątku 30 kwietnia ponad 2200 sklepów sieci Biedronka będzie czynnych do godz. 23 lub dłużej, a ponad 100 placówek – całodobowo.
(ip)