Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

W środę Developres zagra w Lidze Mistrzyń. Ruszyła sprzedaż biletów!

RZESZÓW. W ostatnim czasie sportowy Rzeszów żyje sukcesami Developresu. Rzeszowskie siatkarki pewnie przebrnęły przez fazę kwalifikacyjną Ligi Mistrzyń, dostając się tym samym do fazy grupowej.

W sposób spektakularny w minioną sobotę podopieczne Lorenzo Micellego pokonały 3:0 mistrza Polski, czyli zespół Chemika Police. Jednak czy w środę na Podpromiu zobaczymy równie pewne zwycięstwo rzeszowianek?

Mecz pomiędzy Developresem Rzeszów a ASPTT Mulhouse VB (Francja) odbędzie się już w najbliższą środę tj. 13 grudnia o godz. 18. Ceny biletów ustalono na poziomie 20 zł (normalny) oraz 12 zł (ulgowy). Wejściówki można zakupić na stronie internetowej klubu, w zakładce ?Kup bilet? oraz w dniu meczu w kasach biletowych. Klub zachęca wszystkich kibiców siatkówki, by byli z zespołem w tym ważnym dniu.