Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

W Dynowie rusza przedszkole piłkarskie Legii Warszawa!

Fot. legiasoccerschools.pl

DYNÓW. Początkiem marca w Dynowie zostanie otwarte Przedszkole Piłkarskie Legii Warszawa. Przedsięwzięcie stołecznego klubu to zajęcia piłkarskie dla dzieci w przedziale wiekowym 3-7lat. ?Przedszkola piłkarskie? są w rzeczywistości częścią ogólnopolskiego projektu ?Legia Soccer Schools?.

Za cel projektu obrana została edukacja w kwestii kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie ? informuje Legia Soccer Schools.

W trakcie zajęć dzieci należący do ?piłkarskiego przedszkola? będą wkraczać w świat bajek i opowieści, jednocześnie rywalizując w duchu fair play i grając w mini piłkę nożną. Kadrę trenerską tworzą osoby, która prowadzą zajęcia piłkarskie w Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Poprzez swoje działania wspierają ruch zarówno młodych chłopców, jak i dziewczynek.

Informacje dla rodziców, chętnych na zapisanie swoich pociech do dynowskiego przedszkola Legii Warszawa są dostępne na stronie: http://legiasoccerschools.pl.