Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

W Błażowej dostaniesz SMS-a o terminie płatności podatku

BŁAŻOWA.

Od 1 listopada br. w gminie Błażowa działa SMS-owy system powiadomień o zbliżających się terminach płatności podatku lub o powstałych zaległościach podatkowych. Osoby, które są zainteresowane otrzymywaniem bezpłatnych informacji o tych kwestiach na swój numer telefonu powinny wypełnić i podpisać dostępny na stronie Urzędu Miejskiego w Błażowej druk oraz przesłać go na adres: Burmistrz Błażowej Plac Jana Pawła II 1, 36-030 Błażowa lub osobiście złożyć wniosek w urzędzie.

Istnieje także możliwość otrzymywania informacji o terminach płatności na adres poczty elektronicznej oraz przypomnienia telefonicznego.

?Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o fakcie, że przekazywanie informacji w niniejszej formie nie jest obowiązkiem Burmistrza Błażowej oraz, że brak otrzymania stosownej informacji nie wpływa w żaden sposób na mój obowiązek zapłaty należności pieniężnych w ustawowym terminie? ? pisze w zgodzie, którą trzeba podpisać by skorzystać z systemu powiadomień.