Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Uszkodzenia samochodów w Rzeszowie. Świadkowie poszukiwani!

RZESZÓW. Początek 2018 roku przyniósł nie tylko częste zaginięcia osób w Rzeszowie. W ostatnim czasie doszło także do kilku uszkodzeń samochodów. Funkcjonariusze policji poszukują świadków, dlatego sprawdźcie czy coś wiecie na ten temat. Szczegóły poniżej!

Policja poszukuje świadków szkody parkingowej zaistniałej 28 lutego br. ok godz. 12 na ul. Pigonia 8 w Rzeszowie. Nieznany kierujący nieustalonym samochodem koloru ciemnego, najechał na zaparkowany samochód marki Toyota Yaris.

Poszukiwani są także świadkowie oraz osoby mogące mieć wiedzę na temat uszkodzenia pojazdu, do którego doszło w piątek 26 stycznia 2018 roku, między godz. 15 a 16, w Rzeszowie przy ul. Jana III Sobieskiego, przy Restauracji Saigon. Nieustalony kierujący nieznanym samochodem, jadąc ulicą Jana III Sobieskiego uszkodził lewe lusterko w samochodzie marki Mercedes. Kierujący po zdarzeniu nie zatrzymując się, odjechał z miejsca.

Kolejnym zdarzeniem jest temat uszkodzenia samochodu marki Opel Insignia, do którego doszło w nocy z 17 na 18 marca 2018 roku (z soboty na niedzielę) około godz. 2 w nocy na ulicy Mickiewicza w Rzeszowie. Nieustalony pojazd uszkodził w zaparkowanym oplu prawy tylny błotnik i prawe tylne drzwi.

Wszystkie osoby mogące mieć wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 11 pokój nr 7, tel. 17 858 34 53 lub z dyżurnym komendy pod nr tel. 17 858 33 10 lub 997.