Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Trzęsienie w Stali Rzeszów. Bławacki odchodzi

RZESZÓW. Tak musiało się skończyć. Mecze Stali w tym sezonie, to więcej nerwów niż radości z gry. Bohdan Bławacki odchodzi zostawiając drużynę z dorobkiem 25 punktów.

Z dniem 17 października br. obowiązki trenera Stali Rzeszów przestał pełnić Bohdan Bławacki ? poinformował klub. Jego obowiązki przejął drugi trener Grzegorz Nalepa.

Stal Rzeszów po 12 rozegranych kolejkach zajmuje wysokie, bo 3 miejsce w tabeli. Tracąc jedynie punkt do prowadzącej Soły Oświęcim. Jednak ambicje zarówno miasta, władz klubu, jak i kibiców są znacznie wyższe. Stal ma wygrywać mecz za meczem. I to w dobrym stylu. Tego jednak nie można zarzucić piłkarzom z H69. Mecze są rozgrywane często na niskim poziomie, a najbardziej przeraża brak skuteczności w strzelaniu bramek ? mówią kibice.

Styl, który daje dużo do życzenia

Rzeszowska Stal znacznie lepsze, niż teraz w lidze mecze, zagrała w okresie przygotowawczym do sezonu. Wygrywając wysoko z drugoligowcem Siarką Tarnobrzeg oraz podejmując na swoim boisku Olimpię Zambrów oraz Miedź Legnicę w ramach Pucharu Polski. W luźnych rozmowach osób interesujących się rzeszowską piłką mówi się o braku dobrego porozumienia na linii trener ? zawodnicy.

Na chwilę obecną nie wiadomo kto zostanie nowym trenerem. Ruszyła lista nazwisk, jednak w trakcie sezonu nie jest łatwo o znalezienie dobrego trenera, bo ci najlepsi mają już podpisane kontrakty w innych klubach.