Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Trzecia perfumeria Sephora w Rzeszowie już otwarta!

Fot. Materiały prasowe

W miniony piątek w Galerii Rzeszów zadebiutowała kolejna perfumeria Sephora na mapie miasta. Nowo otwarta Sephora oferuje kultowe marki kosmetyczne, w tym takie, które dostępne są na wyłączność w sieci Sephora, usługi pielęgnacyjne i makijażowe oraz profesjonalne doradztwo i pomoc w zakupach. To także nowy punkt na mapie Rzeszowa, w którym dzięki usłudze Click & Collect w wygodny i bezpieczny sposób odbierać można zakupy zrealizowane na sephora.pl

Z okazji otwarcia od piątku poprzez cały weekend na odwiedzających czekały liczne atrakcje – prezenty do zakupów od partnerskich marek, rabat na zakupy, spotkania z ekspertami piękna, DJ, a także wata cukrowa dla najmłodszych.

W perfumerii Sephora znajdziemy liczne marki dostępne na wyłączność w sieci, a wśród nich kultowe marki makijażowe, takie jak Fenty Beauty by RihannaToo FacedTarteHuda Beauty, pielęgnacyjne: FreshOle HenriksenDr JartOrigins czy Drunk Elephant oraz zapachowe jak Ferragamo. W Sephora na klientów czeka również bogata i stale rozwijana sekcja GOOD FOR pełna marek odpowiedzialnych wobec środowiska, wegańskich oraz takich, które zawierają min. 90% składników naturalnego pochodzenia. Wśród nich zarówno marki makijażowe, pielęgnacyjne, jak i zapachy.

Perfumeria Sephora w Galerii Rzeszów o powierzchni 318m2, zlokalizowana jest na parterze w pobliżu głównego wejścia. Jej wnętrza zaprojektowano zgodnie z aktualnym konceptem sieci Sephora. Wśród nowych stref specjalnych oraz usług, klienci znajdą m.in. wygodny automat Click & Collect do samodzielnego odbierania zamówień złożonych na sephora.pl. – cieszący się ogromną popularnością wśród klientów Sephora, usługę regulacji brwi w Brow Bar marki Benefit, a także bezpłatnego pakowania zakupów na prezent.

(ip)