Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Trwają poszukiwania 61-letniej kobiety. „Opuściła placówkę udając się w kierunku Rynku”

Fot. policja.pl

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionej 61-letniej Marii Czekalskiej – Baran, zamieszkałej w Siedliskach.

Zaginiona we wtorek, 13 lipca 2021 r. około godziny 11 wraz z mężem udała się do banku przy ul. Słowackiego w Rzeszowie. Będąc już wewnątrz wymieniona odłączyła się od męża i opuściła placówkę udając się w kierunku Rynku. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis:

wzrost około 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy  – krótkie koloru blond, oczy – niebieskie, uszy – średnie przylegające, nos – prosty, uzębienie – pełne.

Ubiór:
brak danych

Wszystkie osoby mające wiedzę co do miejsca przebywania zaginionej prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, tel. 17 858 3224 albo dyżurnym komendy tel. 17 858 3310 lub 112.

źródło: policja.pl