Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Trwają poszukiwania 60-letniego Krzysztofa Likosa. Ostatnio mieszkał w Rzeszowie

Fot. policja.pl

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Rzeszowie na Nowym Mieście poszukują zaginionego 60-letniego Krzysztofa Likosa, ostatnio mieszkającego w Rzeszowie. Zaginiony, w sobotę 5 czerwca 2021 r. około godz. 6, wyszedł z miejsca zamieszkania, nie informując domowników, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie wrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis:
Wzrost około 175 cm; średnia budowa ciała; włosy krótkie, siwe; twarz owalna; nos prosty, normalny; uszy normalne, przylegając; uzębienie – brak widocznych ubytków.

Cechy charakterystyczne: ubrane miał zimowe obuwie.

Osoby, które widziały zaginionego, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 47 821 3839 lub z dyżurnym komisariatu tel. 47 821 3810 albo pod numer alarmowy 112.

źródło: policja.pl