Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Trwają poszukiwania 43-letniej mieszkanki Rzeszowa

Fot. policja.pl

RZESZÓW. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Rzeszowie prowadzą poszukiwania za zaginioną Jolantą Piękniewską, 43-letnią mieszkanką Rzeszowa.

Zaginiona w sobotę 16 listopada 2019 r. z podmiejskiego dworca autobusowego prywatnymi liniami udała się w celach zarobkowych do Holandii. Od 19 grudnia 2019 r. zgłaszający nie ma kontaktu z zaginioną. Jej telefon jest nie aktywny. Nie loguje się na portalach społecznościowych typu facebook, oraz w żaden inny sposób nie nawiązuje kontaktu.

Rysopis: wiek z wyglądu około 38 lat, wzrost 175 cm, sylwetka – średnia budowa ciała, włosy do ramion koloru czarnego, nos prosty normalny, uszy normalne przylegające, uzębienie braki nie widoczne.

Ubiór: nie ustalono

Cechy charakterystyczne: liczne tatuaże m. in. na ramieniu tatuaże z imionami dzieci.

Osoby, które widziały zaginioną, znają miejsce jej pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu kobiety proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie z dyżurnym komisariatu tel. 17 858 3810 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 33 10 lub 112.

źródło: policja.pl