Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Trójka dzieci z Chmielnika straciła mamę. Potrzebna pomoc!

Fot. zrzutka.pl

Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka dla trojga dzieci z podrzeszowskiego Chmielnika, które straciły mamę. 

Wieczorem 12 października Sylwia źle się poczuła. Postanowiła położyć się i odpocząć. Po chwili zaczęła tracić oddech i się dusić. Mąż Sylwii natychmiastowo podjął reanimację i wezwał pogotowie .Ale wiecie co jest najgorsze dzieci Sylwii to wszystko widziały, jak ich mama umiera. Dla nich to będzie największa trauma do końca życia. Po 45 min reanimacji przez ratowników nie udało się jej uratować – odeszła Lekarz stwierdził podstępną chorobę (zator płucny).

Każdy z nas do tej pory nie może pogodzić się ze śmiercią Sylwii Kryli. Sylwia była cudowną koleżanką, przyjaciółką, kochającą żoną, a przede wszystkim najukochańszą mamą 3 dzieci ( Oskar 9-lat, Vanessa- 7lat , Remigiusz – 4lata). Odeszła tak nagle i niespodziewanie. Na Sylwię zawsze można było liczyć. Zawsze służyła pomocą , więc teraz my musimy pomóc jej rodzinie – czytamy w opisie zbiórki.

Link do zbiórki znajduje się tutaj.

źródło: zrzutka.pl