Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tragiczny wypadek w Rzeszowie. Nie żyje 73-latek!

Fot. policja.pl

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego tragicznego wypadku na ul. Lubelskiej. Kierujący oplem astrą, jadąc w kierunku centrum miasta, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił mężczyznę. Mimo podjętej akcji ratunkowej, życia 73-latka nie udało się uratować.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 21, w Rzeszowie na ul. Lubelskiej. Jak wstępnie ustalili interweniujący na miejscu policjanci, kierujący samochodem marki Opel Astra, jadąc prawym pasem ruchu w kierunku ulicy Wyzwolenia, na skrzyżowaniu z ulica Borową, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił mężczyznę. 73-letni pieszy, mieszkaniec Rzeszowa, najprawdopodobniej przechodził przez jezdnię z prawej strony na lewą. Mimo podjętej akcji ratunkowej, w wyniku odniesionych obrażeń, pieszy zmarł na miejscu. 25-letni kierujący oplem, mieszkaniec gminy Trzebownisko był trzeźwy.

Policjanci pracujący na miejscu pod nadzorem prokuratora, zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku.

źródło: policja.pl