Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tragiczny wypadek w Nowej Wsi. Szczegółowe informacje!

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego tragicznego wypadku w Nowej Wsi. Kierujący samochodem peugeot partner, jadąc w kierunku Lublina, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z rowerzystą. W wyniku odniesionych obrażeń rowerzysta, mimo reanimacji, zmarł.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 15 w Nowej Wsi. Jak wstępnie ustalili interweniujący na miejscu policjanci, kierujący samochodem marki Peugeot Partner, 53-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc w kierunku Lublina, zjechał nagle na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z rowerzystą. Mimo podjętej reanimacji 34-letni rowerzysta, mieszkaniec gminy Głogów Małopolski, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Kierowca peugeota, był w chwili zdarzenia trzeźwy.

Pracujący na miejscu, pod nadzorem prokuratora, policjanci zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku. Decyzją prokuratora kierujący peugeotem została zatrzymany w policyjnym areszcie.

źródło: policja.pl