Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

TRAGICZNY WYPADEK NA PODKARPACIU! Rowerzystka…

PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Nagawczynie. Kierująca rowerem zderzyła się z samochodem osobowym. 42-letnia rowerzystka zmarła kilka godzin później w szpitalu.

Do wypadku doszło w środę około godz. 11.30, w Nagawczynie. Pracujący na miejscu policjanci ustalili wstępnie, że rowerzystka, wyjeżdzając z drogi podporządkowanej, wjechał w bok przejeżdżającego prawidłowo samochodu osobowego marki Volkswagen Polo.

42-letnia mieszkanka Nagawczyny kierująca jednośladem, w związku z doznanymi obrażeniami została przewieziona do dębickiego szpitala, gdzie niestety po kilku godzinach zmarła. Kierująca samochodem osobowym, 20-letnia mieszkanka Skurowej, była trzeźwa.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, sporządzili dokumentację, która pozwoli na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

źródło: policja.pl