Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tragiczny wypadek drogowy! Śmierć 61-letniego rowerzysty

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Kopkach w powiecie niżańskim. W zderzeniu opla z rowerzystą, ranny został mężczyzna kierujący jednośladem. W wyniku odniesionych obrażeń, 61-latek zmarł.

Wczoraj około godz. 16.30, dyżurny niżańskiej komendy otrzymał informację o wypadku w miejscowości Kopki. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że na prostym odcinku drogi, w obszarze zabudowanym, doszło do zderzenia opla astry z rowerzystą. Mimo podjętej reanimacji, życia 61-letniego mężczyzny, kierującego jednośladem, nie udało się uratować.

21-letni kierowca opla nie odniósł obrażeń. Badanie alkomatem na miejscu zdarzenia wykazało, że był trzeźwy. Pobrano od niego krew do badań na zawartość substancji odurzających. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

źródło: policja.pl