Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tragiczny pożar w Zaczerniu. Szczegółowe informacje!

Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności pożaru domu, do którego doszło wczoraj wieczorem w Zaczerniu. Ogień pojawił się w pomieszczeniach piwnicznych. Podczas akcji gaśniczej strażacy znaleźli zwłoki mężczyzny.

Zgłoszenie o pożarze w domu mieszkalnym w Zaczerniu, policjanci otrzymali około godz. 21.30. Na miejscu akcję gaśniczą prowadziły jednostki ochotniczej i państwowej straży pożarnej.

Do pożaru doszło w pomieszczeniach piwnicznych. Podczas akcji gaśniczej, w jednym z pomieszczeń strażacy znaleźli ciało mężczyzny. Okazało się, że jest to 46-letni mieszkaniec domu. Oprócz zmarłego w domu przebywały jeszcze dwie osoby, które nie odniosły poważniejszych obrażeń. To one zauważyły zadymienie w piwnicy i wezwały służby.

Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Na miejscu zostaną przeprowadzone oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa.

źródło: policja.pl