Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tragiczny pożar. Odnaleziono zwęglone zwłoki

Fot. policja.pl

Policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło wczoraj przed południem w Rakszawie. W niemal całkowicie spalonym budynku, odnaleziono zwęglone zwłoki. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

Wczoraj, po godz. 10, dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku, w miejscowości Rakszawa. Z przekazanych informacji wynikało, że ogień miał całkowicie objąć drewniany dom. Podczas akcji gaśniczej, w budynku ujawniono zwęglone zwłoki, najprawdopodobniej należą one do 68-letniego mężczyzny.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratury. Trwają czynności mające na celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia oraz potwierdzenie tożsamości zmarłej osoby.

Przyczynę pożaru ustali biegły z zakresu pożarnictwa. Na chwilę obecną brak jest informacji, aby do pożaru przyczyniły się osoby trzecie.

źródło: policja.pl