Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tragiczny pożar domu. Nie żyje 30-latek, ranna 2-latka trafiła do szpitala!

Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło w czwartek wieczorem w Leżachowie. W zdarzeniu śmierć poniósł 30-letni mężczyzna. Ranna 2-latka trafiła do szpitala. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

W czwartek przed godz. 22, dyżurny przeworskiej jednostki został powiadomiony o pożarze budynku mieszkalnego, w miejscowości Leżachów. W chwili kiedy doszło do pożaru, w domu przebywały dwie osoby – 30-letni mężczyzna i 2-letnie dziecko. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować, natomiast 2-letnia dziewczynka z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala.

Na miejscu pracowały służby ratownicze. Policjanci wraz z prokuratorem wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Ich analiza pozwoli wyjaśnić okoliczności tego tragicznego pożaru. Zwłoki mężczyzny zabezpieczono do badań.

źródło: policja.pl