Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tragiczny finał poszukiwań 17-latka. Ciało odnaleziono w rzece

Tragicznie zakończyły się poszukiwania mieszkańca gminy Nowa Sarzyna. Po trwającej dobę akcji poszukiwawczej ciało 17-latka odnaleziono w rzece Trzebośnica w rejonie mostu kolejowego.

W poniedziałek leżajscy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 17-letniego mieszkańca gminy Nowa Sarzyna. Ostatni raz młody mężczyzna widziany był około godz. 2 w nocy. Ustalono, że wyszedł on z mieszkania znajomego mówiąc, że idzie do swojego domu. Niestety nie dotarł do miejsca zamieszkania. Zaniepokojona rodzina zaczęła go szukać, a o jego zaginięciu powiadomiła Policję.

Policjanci wspólnie ze strażakami PSP i OSP rozpoczęli jego poszukiwania. W działania zaangażowanych było w sumie kilkadziesiąt osób. Wykorzystano również najnowszy sprzęt, między innymi drony.

Po trwającej dobę akcji poszukiwawczej ciało 17-latka zostało odnalezione w rzece Trzebośnica w rejonie mostu kolejowego. Okoliczności i przyczyn śmierci młodego mężczyzny wyjaśni prowadzone postępowanie.

źródło: policja.pl