Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tłusty Czwartek w Biedronce. Jakie promocje?

Zgodnie z tradycją w ostatni czwartek karnawału, zwany tłustym, w Polsce dozwolone jest… objadanie się. Sieć Biedronka z okazji tego szczególnego dnia przygotowała paletę smakołyków. Królować będą klasycznie polskie pączki, nie zabraknie jednak również amerykańskich donutów.

Z okazji Tłustego Czwartku, czyli tradycyjnych Zapustów w ofercie sieci znajdziemy zarówno pączki tradycyjne, marki własnej Słodka Kraina, bez dodatku sztucznych aromatów, barwników, jak i inne słodkości, z nadzieniami do wyboru. Biedronka w tegorocznej ofercie ma aż 16 rodzajów tłustoczwartkowych produktów: od pączków z marmoladą, nadzieniem waniliowym i orzechowym, po donuty z posypką.

Polacy kochają Tłusty Czwartek. W końcu to idealna okazja, aby bez większych wyrzutów sumienia osłodzić sobie dzień. Co roku w naszych sklepach sprzedajemy masę słodkich wypieków – w 2020 roku było to ponad 17 milionów pączków i donutów w całym „tłustoczwartkowym” tygodniu. W tym roku przygotowaliśmy dla klientów nie tylko wyjątkowe produkty, ale i specjalne promocje. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak i tradycję, dlatego polecamy, chociażby pączki Słodka Kraina. Wyróżnia je skład – są bez dodatku substancji konserwujących i barwników, do ich przygotowania użyto wyłącznie naturalnych aromatów, a w dodatku są smażone tradycyjnie, na smalcu. Warto też wiedzieć, że nadzienie pączka, przygotowano z polskich owoców.

Adam Lalewicz, młodszy menedżer ds. rozwoju jakości i kontroli marki własnej w Biedronce

Cena opakowania 12 sztuk pączków z marmoladą (65g) to jedynie 2,99 zł za opakowanie, czyli jedynie 0,25 gr za sztukę – oferta dostępna z kartą Moja Biedronka. Natomiast pączki Słodka Kraina dostępne są w wersjach: z marmoladą wieloowocową i lukrem oraz z marmoladą wieloowocową i pudrem dekoracyjnym. Przy zakupie 6 sztuk (80 g) pączków Słodka Kraina z nadzieniem z polskich owoców, cena za sztukę wyniesie 55 gr. Oprócz tradycyjnych wariantów klienci Biedronki mogą spróbować m.in. pączków w kształcie serca z nadzieniem malinowym (1,99 zł/szt.), pączków z powidłami i skórką pomarańczową (1,99 zł/szt.) czy pączków z nadzieniem o smaku wiśniowym lub różanym (1,99 zł/szt.)
T06B_Folder_INS_175x275_02-03_TLUSTY CZWARTEK_PACZKI_NEW.jpg
Biedronka ma również dobrą informację dla kupujących, którzy tego dnia wybiorą zakupy online przez aplikację Glovo, dostępną w 31 miastach w Polsce. 11 lutego, przy zakupach za minimum 10 zł, Glovo dostarczy produkty pod wskazany adres za darmo.
T06B_Folder_INS_175x275_02-03_TLUSTY CZWARTEK_PACZKI_NEW3.jpg
źródło: biuro prasowe Biedronki