Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Telefony komórkowe_kreacje_świąteczne - zobacz na Ceneo

Szczyt bezczelności! Włamano się na konto zmarłej Gabrysi, by hejtować jej rodzinę

Fot. siepomaga.pl

Śmierć 15-letniej Gabrysi z Jarosławia poruszyła wiele osób w Polsce i na świecie, więcej pisaliśmy tutaj. Rodzina zmarłej boryka się teraz nie tylko ze stratą ukochanego dziecka. Jak donosi portal Fakt.pl, ktoś włamał się na konto nastolatki i wysyła obraźliwe treści w kierunku rodziny 15-latki.

Jak wiecie prywatne konto śp. Gabrysi zostało przejęte przez hakerów. Nie wiemy, kim są te osoby (lub osoba) i w jakim celu dodają tak okrutne treści kierowane do Rodziny zmarłej Gabrysi, a przede wszystkim do Jej Mamy, Pani Zdzisławy Dzimira – informuje na Facebooku profil „Pomoc dla Gabrysi”.

Za zgodą najbliższej Rodziny sprawa została wczoraj zgłoszona na Policję. Piszecie do Nas wiele wiadomości, że może być trudno znaleźć osoby, które dodają te nieprawdziwe treści i odpowiadają za to wszystko – zdajemy sobie z tego sprawę, jednak jesteśmy pełni nadziei, że uda się poznać tożsamość tych ludzi i zakończyć tę potworną sytuację. Mamy nadzieję, że te osoby (lub osoba) poniosą surowe konsekwencje swoich działań – czytamy dalej.

❗Szanowni Państwo,jak wiecie prywatne konto śp. Gabrysi zostało przejęte przez hakerów. Nie wiemy, kim są te osoby…

Opublikowany przez Pomoc dla Gabrysi Niedziela, 29 grudnia 2019