Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła betonowy przepust!

Fot. policja.pl

REGION. Policjanci wyjaśniają okoliczności groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj rano w Osobnicy. Na drodze powiatowej, kierująca citroenem straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi uderzając w betonowy przepust.

Dzisiaj około godziny 6, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zostali skierowani do miejscowości Osobnica, gdzie według zgłoszenia doszło do groźnie wypadku. Mundurowi ustalili wstępnie okoliczności zdarzenia. Wynika z nich, że kierująca osobowym citroenem, jadąc drogą powiatową w kierunku Trzcinicy, najprawdopodobniej na śliskiej nawierzchni straciła panowanie nad samochodem i zjechała z jezdni do przydrożnego rowu. Kierowany przez nią pojazd uderzył w betonowy przepust i przewrócił się na bok.

W wypadku ucierpiała kierująca samochodem 53-latka. Kobieta z obrażeniami została przetransportowana do jasielskiego szpitala.

źródło: policja.pl