Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Stal Rzeszów anuluje kary dla wychowanka

RZESZÓW. W ostatnim czasie bardzo głośno jest o rzeszowskim żużlu. Przejęcie klubu przez Ireneusza Nawrockiego budzi sporo kontrowersji, przede wszystkim wśród konkurencyjnych zespołów, które nie mogą pojąć jak to możliwe by ?człowiek znikąd? potrafił tak namieszać w środowisku.

Pozytywne zmiany zachodzą z dnia na dzień. Teraz nowy zarząd klubu zdecydował się znieść dwie kary dla swojego wychowanka Patryka Wojdyło. Jakie padają argumenty?

?Naszym priorytetem jest rozwój i dbanie o wychowanków naszej drużyny, w związku z tym podjęliśmy decyzję, aby Patryk otrzymał od nas szansę na jazdę i poszerzanie swoich umiejętności żużlowych. Celem naszej Spółki jest podejmowanie działań budujących pozytywne relacje wewnątrz Stali Rzeszów jak i podtrzymywanie profesjonalnych i opartych o zaufanie kontaktów zewnętrznych? – piszą w oświadczeniu władze żużlowej Stali.

O innej, bardzo ciekawej i niecodziennej propozycji Speedway Stal Rzeszów pisaliśmy TUTAJ.