Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Stal i Resovia w niedzielę zagrają z trudnymi rywalami. Będzie transmisja

RZESZÓW. Stal na swoim boisku podejmie Sołę Oświęcim. Z kolei Resovia w Ostrowcu Świętokrzyskim zagra z miejscowym KSZO. Oba mecze zaplanowano na niedzielę na godz. 13. Mecz KSZO ? Resovia pokaże portal Podkarpacie LIVE.

W niedzielę w 16 kolejce 3 ligi Stal i Resovia zmierzą się z wymagającymi zespołami. Zarówno Soła Oświęcim, jak i KSZO znajdują się na samej górze tabeli. Pasiaki po chwilowym spadku skuteczności, wracają do aktywnej walki o awans do II ligi. Przed sezonem mało kto obstawiał, że zespół z Wyspiańskiego pod koniec jesiennej rudny będzie tak wysoko w tabeli. Wysoko, bo Resovia traci jedynie 2 punkty do prowadzącego stawkę Motoru Lubin.

Stal Rzeszów. Trudno powiedzieć, że na dobre wyszło klubowi zwolnienie Bohdana Bławackiego. Zespół bez ukraińskiego szkoleniowca, w trzech ostatnich meczach zdobył tylko 1 punkt. To bardzo mało, kiedy chce się walczyć z równie ambitnymi, jeśli chodzi o awans do II ligi zespołami. Stal z dorobkiem punktowym 26, traci już do zespołu z Lublina 5 pkt. W przypadku przegranej z Sołą Oświęcim, z pewnością strata będzie jeszcze większa. Bo Motor grając z walczącą o utrzymanie Avią Świdnik z pewnością nie odpuści sobie zdobycia kolejnych 3 punktów.