Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Sprawa zaginięcia 12-letniego Daniela w Uwadze TVN. „Te dzieci wychował pies”

Fot. Uwaga! TVN

PODKARPACIE.

Sprawa zaginięcia 12-letniego Daniela wciąż budzi emocje. Tematem interesują się nie tylko lokalne, ale także ogólnopolskie media.

Przypomnijmy, że chłopiec zaginął 13 listopada. Przez dwie doby był poszukiwany przez ponad tysiąc osób. W trakcie poszukiwań, śledczy ujawnili koszmar, który od lat rozgrywał się w domu Daniela i jego dziewięciorga rodzeństwa. Temat zostanie poruszony już dzisiaj w Reportażu w UWADZE! TVN godz. o 19.50.

Te dzieci wychował pies. Jak pies dostał jedzenie, to dzieci szły i jadły z jego miski. Niektóre z nich w ogóle nie mówią, tylko szczekają i warczą – to wstrząsająca relacja krewnej rodziny 12-letniego Daniela.

Dziś w UWADZE!

– Te dzieci wychował pies. Jak pies dostał jedzenie, to dzieci szły i jadły z jego miski. Niektóre z nich w ogóle nie mówią, tylko szczekają i warczą – to wstrząsająca relacja krewnej rodziny 12-letniego Daniela.Chłopiec zaginął 13 listopada. Przez dwie doby był poszukiwany przez ponad tysiąc osób. W trakcie poszukiwań, śledczy ujawnili koszmar, który od lat rozgrywał się w domu Daniela i jego dziewięciorga rodzeństwa. Reportaż w UWADZE! dziś o 19.50.

Opublikowany przez TVN UWAGA! Poniedziałek, 3 grudnia 2018