Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Sprawa moletowania 11-latki z podrzeszowskiej Malawy w programie „Interwencja”. „Proszę wyłączyć kamerę, bo, k…, zaj…!”

Zdjęcie ilustracyjne

GMINA KRASNE. Wraca sprawa molestowania 11-latki w Malawie. Tym razem reportaż dotyczący tego tematu stworzył program „Interwencja” emitowany od wielu lat na antenie telewizji Polsat.

Prawomocne wyroki skazujące pięciu mężczyzn na wiele lat więzienia za wykorzystywanie seksualne dziewczynki wstrząsnęły mieszkańcami wsi Malawa koło Rzeszowa. Jak mówią, wszystko opiera się na zeznaniach dziecka, które w wielu miejscach zostały podważone. Mieszkańcy nie mogą pogodzić się z takim rozstrzygnięciem. Zapowiadają walkę o dobre imię sąsiadów, a nawet… strajk przed sądem – czytamy na stronie internetowej programu „Interwencja”.

– Żadnej pedofilii nie było, dobrze? Wyp…! Żadnej pedofilii mi tu nie było! Proszę wyłączyć kamerę, bo, k…, zaj…! – groziła reporterowi popularnego programu matka molestowanej dziewczynki.

Cały reportaż znajduje się tutaj.

źr.: interwencja.polsatnews.pl