Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

„Sprawa dla reportera”. Jaworowicz: obrazek REWOLUCJI SEKSUALNEJ na Podkarpaciu!

Fot. vod.tvp.pl

W jednym z ostatnich odcinków „Sprawy dla reportera” została przedstawiona historia pana Daniela, który został skazany na trzy lata pozbawienia wolności za rzekome współżycie seksualne z małoletnią.

Mężczyzna nie zaprzecza, że spotykał się z 14 letnią wówczas dziewczyną, jednak jak przekonuje między nimi nigdy nie doszło do zbliżenia. Pokrzywdzona twierdzi, że do obcowania płciowego miało dojść w jej domu na kocu, jednak badania nie wykazały na nim żadnych śladów DNA Daniela. W pierwszej instancji Sąd uniewinnił mężczyznę twierdząc, że został on wmanipulowany przez nastolatkę, a pokrzywdzona ma skłonności do konfabulacji – czytamy w opisie odcinka.

Sąd oparł swój wyrok również na zeznaniach świadków, którzy twierdzili, że pokrzywdzona już wcześniej nawiązywała kontakty z mężczyznami, proponowała im współżycie oraz nie miała dobrej opinii w środowisku. Kilkuletni proces ostatecznie doprowadził do wyroku skazującego. Mężczyzna nie potrafi pogodzić się z decyzją Sądu, próbował odebrać sobie życie, dziś leczy się psychiatrycznie – informuje redakcja popularnego programu.

Cały odcinek można obejrzeć tutaj.

źródło: vod.tvp.pl/