Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Sportowe podsumowanie niedzieli. Resovia druga w tabeli!

RZESZÓW. Mecze Stal i Resovii należały do najtrudniejszych w 16 kolejce 3 ligi piłkarskiej. Jednak obie rzeszowskie drużyny świetnie sobie poradziły. Poprzez co nadal pozostają w ścisłej czołówce tabeli.

Stal Rzeszów ? Soła Oświęcim 3:0

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ? Resovia Rzeszów 1:2

Na kolejkę przed zakończeniem jesiennej rundy, Resovia znajduje się na drugim miejscu w tabeli. Tracąc jedynie 2 punkty do prowadzącego Motoru Lublin. Co ciekawe, Resovia w tym sezonie wygrała z Motorem na własnym boisku 2:1. Stal Rzeszów pod wodzą Macieja Seroki i Grzegorza Nalepy w końcu przełamała swoją niemoc. Zwycięstwo z KSZO, to z pewnością dobry prognostyk na przyszłość.

Teraz obie drużyny czekają mniej wymagające mecze w ostatniej kolejce tej części rozgrywek. Stal zagra z Podlasiem Biała Podlaska, a Resovia zmierzy się z Podhalem Nowy Targ.

Kto ostatecznie będzie liderem rozgrywek przed wiosenną rundą? Jeśli Resovia zwycięży a Motor Lublin przegra na swoim boisku z KSZO Ostrowcem Świętokrzyskim to Rzeszów będzie miastem lidera. Na tym etapie szansy na objęcie prowadzenia nie ma już rzeszowska Stal.