Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Śmiertelny wypadek. ZABLOKOWANA WAŻNA DROGA

Policjanci z Łańcuta pracują na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj w Albigowej. Kierująca oplem potrąciła rowerzystę. Mimo reanimacji kierujący jednośladem zmarł. Droga wojewódzka nr 877 w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

Do wypadku doszło około godz. 13, w pobliżu Ośrodka Kultury na drodze wojewódzkiej nr 877 w Albigowej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca oplem, 51-letnia kobieta, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w jadącego z naprzeciwka 78-letniego rowerzystę. Pomimo udzielonej pomocy, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Wyjaśniane są dokładne okoliczności tego wypadku. Droga wojewódzka nr 877 relacji Łańcut – Dynów w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 17.

źródło: policja.pl